Zmiany na razemnawsi.pl 02.12.2015

Szanowni Użytkownicy i Użytkowniczki razemnawsi.pl,

kontaktujemy się z Wami pragnąc podzielić się z Wami wiadomościami o zmianach na razemnawsi.pl
Jest Was coraz więcej, coraz częściej otrzymujemy też informacje o szczęśliwych spotkaniach na razemnawsi.pl finalizowanych nie tylko zawiązywaniem się koleżeńskich relacji, ale i
powstawaniem bliskich związków. Bardzo się cieszymy! Taki jest cel istnienia razemnawsi.pl - by ułatwiać Wam, Mieszkańcom wsi, Rolniczkom i Rolnikom, wszystkim marzącym o przeprowadzce na wieś, wzajemne poznawanie się bez względu na geograficzną odległość. Tworzycie wspaniała i unikalną społeczność, co jest kolejnym powodem do satysfakcji i radości z istnienia razemnawsi.pl! To wszystko dodaje nam wiary i siły by podejmować dalsze działania.
Jesteśmy z Wami od 2012 roku, od początku istnieliśmy jako portal niemalże w pełni dostępny w formie bezpłatnej. Jesteśmy jednak w sytuacji wymagającej podjęcia decyzji o wprowadzeniu opłat za użytkowanie. Środki finansowe są niezbędne, by utrzymać istnienie portalu, wprowadzać niezbędne aktualizacje, rozwijać razemnawsi.pl, odpowiadać na Wasze oczekiwania i wprowadzać innowacje.

Opłaty zostaną wprowadzone w pierwszych dniach grudnia, finalizowane są prace nad ich wdrożeniem. W ramach konta bezpłatnego nadal będzie można założyć konto (dodać opis oraz do 3 zdjęć), wyszukiwać, dodawać i przeglądać ogłoszenia oraz odbierać pocztę. Takie konto pozwoli wyszukiwać i zostać wyszukanym. Jednak, aby samemu wysłać wiadomość, puścić oczko, dodać komentarz, wysłać kartkę (nowa opcja, którą planujemy wprowadzić), dodać do znajomych i obejrzeć galerie innego użytkownika i samemu je tworzyć, koniecznym bedzie posiadanie aktywnego konta premium.

Opłaty za użytkowanie są niewielkie, miesięczny koszt abonamentu to 6,67 PLN przy wykupieniu rocznego abonamentu. Można też będzie wykupić abonament 30-dniowy (10 PLN), 90 - dniowy (25 PLN) lub 180 dniowy (45 PLN). Zachęcamy Was do korzystania z konta Premium, to będzie też wyraz Waszego wsparcia i przyczynienie się do dalszego istnienia razemnawsi.pl

Liczymy na Wasze zrozumienie i chęć dalszego aktywnego korzystania z razemnawsi.pl. Na naszej stronie znajduję się zaktualizowany regulamin z pełnym opisem. W razie pytań - piszcie do nas.

Pozdrawiamy Was serdecznie i jak zawsze zachęcamy - dbajcie o Wasze profile, to Wasze wizytówki, pokazujecie kim jesteście, na poznaniu jakiej osoby Wam zależy, im pełniej się przedstawicie, tym większe Wasze szanse na poznanie tej właściwej osoby i stworzenie grona znajomych. Pamiętajcie też o zdjęciu, niech przedstawia Was lub to co Was najlepiej reprezentuje.

Dziękujemy i działamy,

Wasze razemnawsi.pl