Zbliżają się rodzinne Święta i czas podsumowań 27.11.2015

Rok 2015 powoli dobiega końca, przed nami czas Świąt, które spędzimy w gronie najbliższych nam osób, Rodziny, znajomych. Szukający drugiej Połówki z utęsknieniem myślą o przygotowywaniu Świąt, w którym uczestniczą razem z Wybranką Serca, czy Ukochanym..., z Żoną, Mężem. Jeśli w tym roku po raz kolejny odczuwacie brak w najbliższym Wam gronie osób... - czas cos z tym zrobić! :)
Na razemnawsi.pl zawiązało się już wiele nowych znajomości, koleżeńskich i bliższych. Mamy nadzieję, że będziecie się ciepłem i radością zbliżającego czasu dzielić miedzy sobą w świecie realnym, ale i na razemnawsi.pl przekazując sobie dobre słowa. Dla tych, którzy w 2015 roku zaczęli szukać, jeszcze nie znaleźli albo wciąż wahają się, czy internet to odpowiednie miejsce dla takich poszukiwań, to ważny sygnał - możliwość zobaczenia ilu jest Was - Użytkowniczek i Użytkowników, ilu znajomych macie na razemnawsi.pl Dlatego zachecamy - dzielcie się waszym sukcesem, przekazujcie sobie wzajemnie dobre doświadczenia i wskazówki. Zachęcamy też do pisania listów, któ®e z przyjemnością będizemy prezentować innym Użytkowniczkom i Użytkownikom razemnawsi.pl

Patrząc w przyszłość, na Nowy Rok, uwierzcie, życzymy Wam wszystkim, że można realizować marzenia, że warto się postarać i zrobić pierwszy krok, a potem następne. Jeśli chesz kogoś poznać - załóż konto, zadbaj o wygląd profilu, szukaj znajomych, poznawaj i odkrywaj czy przyjaźń, czy kochanie może Was połączyć. Warto szukać, pokazywać się, mówić jacy jesteśmy i kogo szukamy. Warto próbować, to jak kupowaniem losu na loterii - jeśli nie zainwestujesz w swój kupon, nie masz szans na wylosowanie. Na razemnawsi.pl los możesz w swoje ręce wziąć i sam wybrać co oznacza szczęśliwy traf losu :)