Wysyłaj kartki, podejrzyj statystyki i pokaż swoje emocje - nowości na razemnawsi.pl :) 06.12.2015

Kochani, 

wprowadziliśmy zmiany, dzięki którym możecie w nowy sposób pokazać swoje zainteresowanie Wybranej Użytkowniczce lub Użytkownikowi razemnawsi.pl, przekazać Jej/Jemu życzenia z okazji urodzin, Świąt, a także Walentynek.  Przesłać sympatyczny gest, mały prezent - są to kartki.


Wracają też statystyki - widoczne będą dla wszystkich Użytkowników (Kont Podstawowych i Premium). Wielu z Was jest dopiero w trakcie aktywowania swoich abonamentów premium. Chcemy żebyście wiedzieli jak Wiele Osób jest, szuka i odwiedza inne profile na razemnawsi.pl. Dlatego udostępnimy Statystyki, które już wkrótce będą widoczne w Menu na Waszych Kontach.

Zamieszczamy też "skorowidz emotikonów", które możecie wykorzystywać w czasie rozmów na czacie, w Waszych ogłoszeniach, czy korespondencji. Po wpisaniu znaków automatycznie zamienią się one w graficzne znaczki i ubarwią Wasze wypowiedzi. Niekiedy łatwiej i śmielej wysłać symboliczny znaczek niż opisywać co mamy na myśli. 

Życzymy Wam przyjemnego korzystania z nowych  możliwości i stale zachęcamy - dbajcie o Wasze profile, o to by wstawić zdjęcie - Wasze lub tego, co Wam bliskie. Uzupełniajcie opis siebie, wartości jakie cenicie i chcecie dzielić z Druga Osobą. Zaproście pasującą ze wzajemnością Drugą Połówkę :D

Wszystkiego dobrego,
razemnawsi.pl