Każdy szuka i chcę dać się znaleźć, spraw by Twój profil przyciągnął uwagę! 08.07.2015

Kochani, razemnawsi.pl to internetowy portal społecznościowy i randkowy, który pozwala nawiązywać nowe znajomości, wśród Użytkowniczek i Użytkowników można znaleźć Kandydatki i Kandydatów do koleżeństwa lub na partnera życiowego. 
Co Ty robisz by umówić się na randkę lub by stworzyć nową znajomość? Odwiedzasz profile, wysyłasz wiadomości, piszesz komentarze, posyłasz uśmiechy, czytasz ogłoszenia, zaglądasz na czat - to bardzo dobrze. Pamiętaj jednak przy tym, aby spędzić trochę czasu na swoim koncie i przygotować je na wizytę gościa. Spraw, by Twój profil pokazywał kim na prawdę jesteś, począwszy od tego jak wyglądasz, przez informację co lubisz, a co nie, co jest jest dla Ciebie ważne, czym się zajmujesz, co jest Twoja ulubionym zajęciem, w jakim rejonie mieszkach. 

Napisz o sobie tyle ile sama chciałabyś/ sam chciałbyś móc przeczytać na odwiedzanym przez Ciebie profilu, żeby móc zdecydować się, że chcesz poznać bliżej Tą Użytkowniczkę/Tego Użytkownika razemnawsi.pl

Nie szata zdobi człowieka, a jednak... Na profil okraszony zdjęciem zagląda kilkadziesiąt razy więcej użytkowników. Zacznijcie od zdjęcia. Nie ma się czego bać, poproście znajomą lub znajomego, a może kogoś z rodzimy o zrobienie Wam zdjęcia. Popularne stały się także zdjęcia robione samemu sobie, tak zwane  "selfie". Nie zawsze to łatwa sztuka uchwycić się w dobrym kadrze, ale najważniejsze byście Wy podobali się sobie na zdjęciu. Może być ono na tle Waszego ulubionego miejsca, może z wakacji, w pracy na gospodarstwie, to co jest widoczne na drugim planie może wiele dopowiedzieć o Was. Ale najważniejsze i na wagę złota jest móc spojrzeć choć wirtualnie w oczy tej, czy tego do którego chcemy się odezwać. Darmowych zdjęć możecie wrzucić 3, w razie potrzeby je zmieniać albo rozbudować galerię dzięki abonamentowi. To bardzo proste, wymaga trochę zaangażowania, ale na pewno Wasz wysiłek przyniesie efekty. Znajdźcie wolną chwilę i do dzieła:)

Dużo uśmiechu i dobrych kontaktów,

życzy Wasze razemnawsi.pl