Rolnik szuka żony 2 06.04.2015

Zaczęło się:)! Zachęcamy Was do śledzenia losów bohaterki i bohaterów drugiej edycji, ale jeszcze bardziej namawiamy do dizaania w swojej sprawie. Masz konto na razemnawsi.pl - uzupełnij opis, dodaj zdjęcie, szukaj i daj się znaleźć! Jest łatwiej niż w telewizji, ale wciąż to od Twoich działąń zależy czy uda Ci się spotkać drugą półowkę, poznać nowych znjaomych.

Cieszymy się na drugą edycję programu Rolnik Szuka Żony. Program spełnia ważną rolę przybliżając realia życia na wsi i pokazując jak wiele niepotrzebnych stereotypów krąży wśród mieszczuchów i ale i wśród samych  mieszkańców wsi. Obejrzeliśmy odcinek przedstawiający kandydatów na małżonków, bardzo miło że i pani znalazła się w gronie śmiało poszukujących partnera do wspólnego życia na wsi. Teraz trzymamy kciuki za odwagę odpisujących. A Was zachęcamy - działajcie! Jeśli udział w takim wydarzeniu telewizyjnym jak "Rolnik Szuka Żony" nie jest Wam po drodze, to prostszym i mniej wyzwań rzucającym rozwiązaniem jest bycie aktywnym użytkownikiem razemnawsi.pl Aktywny - szukający, ale i dbający wygląd swojej wizytówki - swojego profilu.

razemnawsi.pl jako największy portal randkowy dla rolników i mieszkańców wsi daje dostęp do tysięcy profili rejestrując się i Ty aktywnie współtworzysz społeczność razemnawsi.pl. Nieustannie Was zachęcamy - dbajcie o swoje profile na razemnawsi, wstawiajcie zdjęcie, opiszcie kim jesteście i kogo szukacie, a także sami aktywnie wyszukujcie profile innych osób.

 
Pozdrawiamy i powodzenia życzymy w łapaniu swojego szczęścia:)

razemnawsi.pl