razemnawsi.pl jesteśmy dla Was od 2012 roku 27.10.2015

razemnawsi.pl istnieje od 2012 roku, codziennie odwiedzany jest przez setki użytkowniczek, użytkowników i nowych osób. To największy portal randkowy dla rolników i mieszkańców wsi, miejsce dla tych którzy chcą poznać kandydatkę na żonę, męża oraz nowych znajomych.

Portal odwiedzają ludzie w każdym wieku, gotowi by wykorzystać swoją szansę na ciekawą znajomość i bliskość drugiej osoby. razemnawsi.pl jest inicjatywą, która zrodziła się podczas pracy w wydawnictwie rolniczym, pracy w kontakcie z ludźmi związanymi ze wsią, razemnawsi.pl powstało z wsłuchania się w Wasze potrzeby. Jesteśmy dla Was!


Chcemy się rozwijać, wprowadzać ulepszenia, słuchac Wasze wskazówki. Jeśli masz pytanie, ciekawy pomysł, uwagę, propozycję zmian na razmnawsi.pl skontaktuj się z nami - skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz.

Poznaliście się dzięki razemnawsi.pl, zawarlićcie ciekawą znajomość, która zamineiła się w bliższy związek, a moze przyjaźń - podzielcie się z nami Waszą historią. Zapraszamy do kontaktu, napiszcie, na pewno odpowiemy.

Pracujesz w firmie z branży rolniczej lub takiej, której działaność skierowana jest do rolników, mieszkańców wsi, a może Ty masz firmę która oferuję usługi lub produkty, które chcesz zaproponować naszym Użytkowniczkom i Użytkownikom - zapraszamy do kontaktu. Emisja reklam pozwala dotrzeć do innych aktywnych mieszkańców wsi i tych, którzy pragną zamieszkać na wsi. Twoja reklama wspiera rozwój portalu!

Poniżej przypominamy wizytę razemnawsi w Telewizji Rolniczej TVR