Randki są dla wszystkich, a wśród znajomych jest raźniej :) 11.08.2015

Portal randkowy dla rolników, mieszkańców wsi, osób szukających drugiej połówki, nowych znajomych, przyjaźni, miłości. razemnawsi.pl-jesteśmy dla Was!

Zachęcamy Was do dążenia do własnego szczęścia, do doświadczania przyjemności obcowania z drugą sobą. Umawiania się na internetowe randki, korzystania z portalu razemnawsi.pl jak najbardziej aktywnie. Rolnicy, osoby mieszkające na wsi, ci, którzy mają dość życia w mieście. Jest spora grupa osób, widzimy to też dzięki Wam, dzięki tamu że na razemnawsi.pl jest Was tak wiele. I cieszymy się, że jesteście, że bierzecie ster we własne ręce. Że zakładacie konta, odwiedzacie inne profile, piszecie o sobie, wrzucacie zdjęcia. I stale Was do tego zachęcamy. Chcieć to móc. Na razemnawsi.pl możecie znaleźć tą osobę, którą pragniecie znaleźć.

Jesteśmy istotami społecznymi. Każdy z nas ma coś swoistego do zaproponowania innym i wzajemnie. Pamiętajcie o tym, że każda nowo poznana osoba nas wzbogaca, tak jak i my dajemy innym coś szczególnego. Różnimy się między sobą, ale to plus, dzięki temu możemy poznawać inne spojrzenia i sposoby myślenia o czymś, czy o kimś. Tak jak chętnie porównujecie swoje rozwiązania w pracy na roli, dzielicie się doświadczeniem i spostrzeżeniami, tak i w innych dziedzinach życia ten przepływ informacji jest obustronnie dobry. Dlatego nie chowajcie się w domowe zacisza. I na wsi i w mieście trudno niekiedy nawiązać pierwszy kontakt z nieznaną osobą. łatwiej, gdy spotykacie się tak jak tu na razemnawsi.pl, wiadomo dlaczego tu jesteście i to wiele ułatwia.
Internet pozwala na swobodne dzielenie się i czerpanie z aktywności i doświadczeń innych na nową skalę.