Prawdziwi ludzie, prawdziwe uczucia, emocje. 07.09.2015

Szuaksz miłości, nowych znajomych, żyjesz na wsi lub chcesz się przeprowadzic poza miasto? Zarejestruj się na razemnawsi.pl, nie wiesz jak sobie wyobrazić życie na wsi?- zobacz w telewizji jak wygląda życie na wsi - prawdziwe emocje, praca, wyzwania, w programi Rolnik Szuka Żony.

W telewizji rozpoczęła się emisja już drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Jest on skierowany do osób szukających partnera do życia na wsi, miłości, przyjaźni. Zastanawialiśmy się z niepokojem jaki wpływ może mieć na uczestniczkę i uczestników tegorocznego programu popularność jaką cieszyła się pierwsza edycja.

W pierwszym odcinku, podobnie jak przed rokiem uczestniczka i uczestnicy otrzymali listy od kandydatów i kandydatek (na męża i na żonę). Zarówno listy jak i reakcje na nie były pełne prawdziwych emocji. Tak jak słusznie zauważyła prowadząca program pani Marta Manowska zgłoszenie do "Rolnik szuka żony" to nie branie udziału w grze, bo spotykają się tu prawdziwi ludzie. Są nimi zarówno główni bohaterowie, jak i osoby które nadesłały listy. I to te prawdziwe emocje, prawdziwie historie życiowe, prawdziwe i odpowiedzialne decyzje dotyczące życia osobistego z uwagą będziemy obserwować dalej. Z nadzieją też, że misja programu programu będzie nadal realizowana. Zachęcamy Was do oglądania, zauważania ile wkładu własnej determinacji  wymaga otwarcie się na drugiego człowieka, przygotowanie się na nowe poznanie i spotkanie. 

Takiej śmiałości i działania Wam życzymy! W internecie jest łatwiej wystąpić niż przed kamerami, trudniej zostać znalezionym. Tym bardziej więc dbajcie o dobrą prezencje Waszego profilu, opisanie kim jesteście i kogo szukacie. Tak byście przyciągnęli do siebie te pasującą połówkę:)

Wasze
razemnawsi.pl