Nowe razemnawsi.pl 10.12.2013

Droga Użytkowniczko/Drogi Użytkowniku,

zmieniamy się! Dziękujemy za Twoją obecność i cierpliwość. Zapraszamy Cię do korzystania z nowego razemnawsi.pl

Daj się łatwiej znaleźć: uzupełnij swój profil. Dodaj nazwę i kod miejscowości, województwo, w którym mieszkasz. Pokaż się lub swoje zainteresowania: wrzuć zdjęcie, które powie coś o Tobie. Portal ma nową szatę graficzną i nowe funkcje, podziel się z innymi użytkownikami linkami do Twoich ulubionych filmów, teledysków.

Aby zalogować się na swoje konto będziesz musiał/a zresetować hasło.

Skorzystaj z zakładki: 
Przypomnij hasło, podaj swoją nazwę użytkownika, otrzymasz mail z instrukcjami, a następnie z nowym hasłem. Wygenerowane hasło będziesz mogła/mogła zmienić na własne bezpieczne hasło. Pamiętaj, by składało się z minimum 8 znaków: liter małych (a-z) i dużych (A-Z) oraz przynajmniej jednej cyfry 0-9.

Darmowa wersja konta pozwala na wyszukiwanie innych użytkowników, nawiązywanie znajomości, dodawanie zdjęć (3), ogłoszeń. Dla chętnych istnieje możliwość dokupienia wersji premium, pozwalającej na dodawanie większej liczby zdjęć i tworzenie galerii.

Nowością są profile dla firm, dające możliwość utworzenia internetowej wizytówki firmy z unikalnym adresem: www.razemnawsi.pl/nazwa_twojej_firmy

Pozdrawiamy i do zobaczenia na razemnawsi.pl
Dział Obsługi Klienta